Kineziologie

Jelikož jsme jedinečné bytosti a každému vyhovuje něco jiného je možné si pomoci kineziologického testování tonusu svalu zjistit co dělá mému tělu dobře a co ne. Klam od pravdy. Test krásně ukazuje hluboké propojení těla, mysli a duše. Jaká situace je pro mě vhodná, jaká práce, jaký kurz a podobně. Lze testovat lidi, zda Vás dotyčný třeba jen nevodí za nos. Například lékaře, léčitele, pojišťovací agenty, politiky, atd...Získáte tím možnost se aktivně rozhodovat o svých možnostech ve Vašem životě. Také lze vytestovat z kolika procent a jak velký přínos mi co dá. Atd. Škála testování je veliká. Skvělé je, že si tímto prostředkem také budujete větší důvěru ve Vaši intuici a naučíte se rozeznat postupně sami co k Vám vlastně promlouvá. Zda intuice, strach či cokoliv jiného co Vás ovlivňuje. Bez toho, aniž by jste se to učili ze svých pádů. 

Kineziologický test je dektektorem lži. 

Ne každá osoba je vhodná pro testování a je potřeba splňovat určité podmínky.


Cena kineziologie:                                    1000 Kč/hodinu
konzultace

Klíčem je ujasnit si jakého záměru chcete přesně dosáhnout, pokud ho neumíte přesně definovat i s tímto Vám mohu pomoci. Během konzultace Vám naslouchám, a vedu k tomu, aby jste si k řešení přišli sami budováním svého vědomí a přijetí odpovědnosti. Konzultace funguje jako podpora, aktivní zpětná vazba, mapování struktury problému a tím Vám pomohu dosáhnout Vašeho záměru rychleji a s větší efektivitou. 

Odpovědnost za výsledek nesete sami jelikož kroky které učiníte jsou Vašim vlastním rozhodnutím. Nechám Vás si hledat vlastní cestu a způsoby jak být vědomí. 

Konzultovat lze i přes skype, či telefon, upřednostňuji však osobní setkání. 

Pečuj o své myšlenky, neboť se z nich stanou slova.
Pečuj o svá slova, neboť se z nich stanou skutky.
Pečuj o své skutky, neboť se z nich stanou zvyky.
Pečuj o své zvyky, neboť utvářejí charakter.
Pečuj o svůj charakter, neboť ten utváří osud.
Osud je tvůj život.
Změň své myšlenky a změníš svůj život.

Cena konzultace:                                    1000 Kč/h

 


Novinky & události

Centrum regenerace a znovuzrození

telefon: +420 725 817 969

e-mail: eywa@mistoznovuzrozeni.cz

otevírací doba: dle dohody

Poslat kopii zprávy

Nejsem robot: 8+7=