Péče o tělo

Zde můžete své tělo hýčkat různými typy celotělových masáží a ošetřeních. Které se dají i různě kombinovat. Za pomoci těch nejluxusnějších olejů a kosmetických přípravků, které mají benefit nejen pro kůži a svaly, ale i zklidňuje mysl a pomáhá k lepšímu vnitřnímu nastavení.

Nenašli jste co hledáte? Stačí zavolat na + 420 725 817 969 a říci co očekáváte a já Vám pomohu najít to pravé pro Vás. Případně vytvořím terapii na míru dle Vašich preferencí přímo pro Vás.


masáž.jpg

Klasická masáž

Tato masáž začíná konzultací, kde se stanoví postup na míru dle potřeb klienta. Na konci masáže odcházíte plní energie, lásky a harmonie, uvolnění, jako znovuzrození, které vám vydrží až 14 dní po masáži (dle zpětné vazby klientů).
Cena masáže:  120 min     1650 Kč                    
Giugno.jpg

Miluji svůj život

Kombinace Vašeho záměru, éterických olejů, mne, a dalších přítomných bytostí docílíme ukotvení Vás i Vašeho záměru, dovolíme mu prostoupit do Vašeho srdce a odsud zářit do širého světa čímž tento záměr přitahujeme do našeho života. Zároveň dochází k případným uvolněním vzniklých zábran či nesouladu, emocí, ztuhlých partií, apod...

Tlak masáže: lehký až střední tlak, místy může být silnější

Doporučeno při: pokud máte jasný záměr a přejete si podporu na cestě k jeho uskutečnění, při poznávání svého těla skrze dotek, zkrášlení a rozmazlování, či jako příjemný odpočinek

Výsledek: můžete zažít příjemné zahřívání určitých částí těla, harmonizaci, barevnou škálu světel, zbavení se závaží, pomáhá přitahovat Váš záměr, uvolňuje blokace, pomáhá zcitlivovat Vaše tělo, přenáší nevědomí do vědomí, uvolňuje emoce, relaxuje


Cena terapie: 120 min   2450 Kč

  
Изображение 078.jpg

Antistress

90% našich bloků si tvoříme v naší hlavě. Díky této unikátní luxusní relaxační masáži střídajících se tahů masáže se uvolňuje předimenzovaná energie z hlavy a rozprostře se do celého těla.

Doporučeno při: pokud máte problémy usnout či se často budíte během noci, pro lidi co jsou často v hlavně (manažery), deprese, stresy, vysoká zátěž, pro hluboký odpočinek.

Výsledek: hluboké uvolnění a relaxace, vypnutí hlavy a rozprostření předimenzované energie do celého těla 

Cena masáže: 60 min     990 Kč 

  
lavastones.jpg

Znovuzrozeni

Lávové kameny jsou specifické tím, že dokáží, tak jako oheň z nitra sopky (země) z kterého vznikly, uvolnit i velice vnitřně zakořeněné bloky a dát tím místo pro nové projekty, myšlenky, atd....Zároveň nás kameny spojují, spolu s esencí Araryba, s matkou zemí. A pomoci krystalu s nasim duchem.

Kameny jsou samozřejmě po každém klientovi řádně čištěny, jak fyzicky, tak energicky, a dobyté energií země, slunce či luny dle potřeby, pro jejich maximální efekt pro Vás. Proto mohu pracovat pouze s dvěma klienty týdně (mám pouze 2 sady na masáž). 

Doporučeno: pro milovníky tepla, pro hluboké uvolnění ztuhlých svalů, ukotvení, integraci, soustředění se na svůj projekt

Cena masáže: 120 min     1850Kč (+ éterický olej dle výběru + esence Araryba v oleji)

  
Senza titolo-22ok Elisa.jpg

Léčivý dotek Bohyně

Tento voňavý rituál je velice oblíbený pro jeho rozmanitost a intenzitu. Celotělové intenzivní hýčkání sebou nese sílu léčivých rostlin devatero kvítí v podobě bylinných pečetí, které spolu se speciální masážní technikou rukou je tím pravým balzámem pro duši i tělo. 

Doporučeno při: pro hloubkovou regeneraci a detoxikaci, pro uvolnění ztuhlých partií těla, po náročném dni, pro milovníky bylin a tepelných terapií

Výsledek: detoxikuje, relaxuje, regeneruje, uvolňuje bloky, vyživuje 

Cana ritualu: 120 min  2350 kc

  
9.jpg

Celotělový detox - síla mrtvého moře

Doporučuji při: Ošetření na hloubkové detoxikaci celého těla. Zlepšuje buněčnou aktivitu, regeneruje tkáň, zpevňují a zvlhčují pokožku. Navíc zlepšuje kapilární cirkulaci. Pomáhá při rychlém hojení po operaci.


Cena ošetření: 120 min     2500 Kč

Alqvimiaa.jpg

Rituál Bohyně Afrodity

Pomocí různých metod (pírka, hedvábí, hebkou kožešinkou, olej, ruce, speciální masážní technika,...) prohlubujeme Vaší smyslnost, sebevědomí, otvíráme srdce, sexualitu, vztah k sobě a svému tělu, nastolujeme rovnováhu mezi přijímáním a dáváním.

Omlazující rituál prováděný vzácnými alchymickými oleji s myrhou, kadidlem a vzácných pryskyřic. Rozzáří ve Vás vaší vnitřní Bohyni oslavující krásu, ženství a věčné mládí. Zvedá sebevědomí a dodává odvahu, důvěru v sebe, probouzí smysly.Zanechá pleť sametově hebkou a zářící mládím.

Doporučeno: při pocitu ztráty sebe, své hodnoty, sebevědomí, sexuality, otupělosti smyslů, při syndromu "hodné holčičky".


Celotělová terapie:  120 min     2100 Kč


Novinky & události

Centrum regenerace a znovuzrození

telefon: +420 725 817 969

e-mail: eywa@mistoznovuzrozeni.cz

otevírací doba: dle dohody

Poslat kopii zprávy

Nejsem robot: 1+5=