Vyhledat


Chci posílat nové články, informace o kurzech, přednáškách a novinkách

Spolupráce se svým strachem
15. červenec 2017

Kde je strach je často cesta. Naučme se spolupracovat se svým strachem, tak aby pracoval pro nás a ne proti nám. Tím se posuneme za hranice svých možností a rozšíříme pole působení.

Domácí med
08. červenec 2017

Jelikož nastává sezóna domácích mňamek z čerstvých bylin, ovoce a podobně i my pro Vás máme recept na skvělý domácí med. Můžete si ho udělat z čehokoliv jedlého, recept je univerzální na jakýkoliv jedlé bylinky jako jsou mladé výhonky borovice, lípa, sedmikráska, pampeliška, bezový květ či bezové bobule, atd...záleží jen na Vás. Pokud navíc máte cit pro kombinaci ingrediencí můžete krásně spojit určité kvality bylin dohromady. Ve fantazii se meze nekladou. Med je skvělý nejen na celý rok, ale třeba i na to si udělat zásoby na zimu.

Odpad ohrožuje planetu (včetně lidstva)
14. březen 2017

Hodně jsem přemýšlela, jak planetu zemi ušetřit od zbytečného odpadu, ušetřit peníze a zdraví nás všech. Proto myslím, že je potřeba tuto problematiku šířit dál do vědomí lídí, abychom s tím společně mohli něco udělat. V jednotě je přece síla, tak jdeme do toho.

Agresivita jako šance
18. květen 2016

Agresivita jako šance aneb co se stane, když potlačíte agresivitu ve svém životě, co je na agresivitě pozitivního, jak jí uvolnit a jak jí transformovat pozitivně do svého života?

Mučednický neboli záchranářský syndrom
18. květen 2016

Jak poznat, že opravdu někomu pomáháte nebo Vás ovládá Vás mučednický syndrom? Jak s tímto syndromem pracovat a jak poznat, že mě zrovna ovládá? je to jednoduché...

Jak si mě Oliwer vybral aneb Vědomý tanec s koňmi jako vaše zrcadlo
18. květen 2016

Příběh o tom jak si mě Oliwer vybral, jak mi pomohl najít samu sebe a žít vědomý, přítomný život. Jak mi došlo, že může takto rychle pomoci i jiným lidem...


Novinky & události

Centrum regenerace a znovuzrození

telefon: +420 725 817 969

e-mail: eywa@mistoznovuzrozeni.cz

otevírací doba: dle dohody

Poslat kopii zprávy

Nejsem robot: 5+8=