Spolupráce

Spolupráce, podpora a inspirace jsou velice důležitá součást našeho života a také mého Centra, který má za úkol lidi navzájem spojovat. A proto jsem vytvořila tuto sekci stejných, podobných i různých oborů, abych zde dala kontakt na lidi, jejichž služby jsem využila, a byla jsme s nimi nadmíru spokojená. A proto je ráda doporučím. Najdete zde služby a výrobky různého druhu.

Pokud dáváte přednost živé formě, než webové stránce doporučuji akci SpoluFest (o spolupráci mezi námi). 
Muzikohraní.úvodní Fb.JPG

Michal Štursa - Muzikoterapie pro každého

Věnuji se dětem i dospělým při prožitkových programech s prvky muzikoterapie. Především jde o intuitivní hru na netradiční hudební nástroje, skupinové bubnování, muzikoterapeuticke relaxace, relaxační koncerty, kurzy, hudební vystoupení na vernisážích a autorských večerech… vyrábím také dešťové hole. 


webová stránka:                       http://cestazvuku.webnode.cz/
telefon:                                             +420 602 350 020
email:                                            michal.stursa@email.cz

Dopourčení: Michala velice doporučuji pro své vnímání nejen hudby, ale i lidí a jejich vibrací. Jeho intuitivní hra na bubny mě uchvátila a vytvořila úžasnou symfonii z které měl požitek celý sál a odnesl do hlubin svého bytí.  
IMG_7124upr.JPG

Lída Kocourková - Svíčky se záměrem

Vytvářím plamínky, které svítí na cestu ostatním duším. Moje cesta je lemována radostí, vášní a pokorou, kterou s pomocí bytostí nadpozemských vkládám a předávám dál. Vdechuji život svíčkám osobním, harmonizujícím, posilujícím, partnerským, do prostoru i "na tělo" vždy však z čistoty srdce a hluboké moudrostí vyššího vedení. 

facebooková stránka:          www.facebook.cz/svickyoriens
webová stránka:                     www.oriens.webnode.cz
telefonní číslo:                           +420 731 082 544
email:                                      oriens.cz@gmail.com

Doporučení: Lídiny svíčky mohu jen doporučit. Sama jsem si tyto krasavce nechala zhotovit. Jak osobní, tak již hotové na prodej a nádherně podpořili můj záměr. Na svíčky se můžete těšit i v Centru při konzultacích, masážích, kosmetice a vědomých tancích.
12715768_1036637323066598_3344376907630394610_n.jpg

Ivana Cimrmanová - výroba keramických potvůrek

Působím v chráněných dílnách pro zrakově znevýhodněné a vytvářím autorské keramické sošky na přání zákazníků. Jedná se zejména o fantasy tématiku, zvířata nebo postavy. Každou sošku vyrábím z vlastnoručně vyrobených a navržených forem a proto je každý kousek originál. 

facebooková stránka:       www.facebook.com/sybaris
telefonní číslo:                         +420 720 668 128
email:                                 cimrmanova.i@seznam.cz


Doporučení: sama jsem si nechala udělat sochu aromalampy s drakem a je to nádherná propracovaná práce a proto ráda všem doporučím.
marketa.JPG

Márkéta Kočková - spirituální obrazy

Maluje obrazy ze včelího vosku, práce je čistě spirituální. Pracuje na objednávku i pro kolektivní vědomí. Srdce a vědomí je při práci otevřené a přijímá informace potřebné pro vytvoření kódu, který přenese do obrazu. Barvy jsou vibrace a mají vliv na všechny naše roviny.

webová stránka:       www.slunceprovsechny.com
telefonní číslo:              + 420 777 330 373
email:                       radha.sarah@centrum.cz

Doporučení: Markétka dělá ty nejkrásnější obrazy, které jsem kdy viděla. Mají duši, a naladí vás na vaše téma, které pro Vás může zhotovit. Obrazy jsou jak doplňkem tak průvodcem ve vašem živote, moc Markétku doporučuji, pracuje krásně srdíčkem.
DSC_0702.jpg

Čajovna Setkání - oáza klidu v srdci města

webová stránka:                     www.cajovnasetkani.cz

email:                                            oron@volny.cz
mobilní telefon:                          +420 603 436 262
adresa:                                     Vojtěšská 2, Praha 1
otvírací doba:                                   po-ne 16-22

Doporučení: Má nejoblíbenější čajovna v Praze, co jsem zatím poznala. A hlavně kvůli vynikajícímu personálu, který vám rád ve všem poradí a jsou skutečný odborníci, ale i díky vynikající kvalitě čajů, některé si i sami vyrábějí. Mají i VIP salonek a promítací místnost, která se dá využít případně spojit s krásným rituálem čaje a Vaší akcí. Dále je možnost si zde koupit širokou škálu semen do Vaší zahrádky. 
cafeelement_logo_3.jpg

Café element

webová stránka:        www.cafeelement.cz 

email:                     coffeetime.cz@seznam.cz
adresa:                        Vítkova 32, Praha 8

Doporučení: Velice ráda zde chodím na šálek lahodné kávy z několika důvodů: vynikající kvalita kávy, příjemné posezení a moc příjemná obsluha, což dělá nádhernou tečku na dortu.
KaterinaJurencakova.jpg

Kateřina Jurenčáková

maminka, manželka, lektorka předporodní přípravy, ženských témat a přirozené antikoncepce. Skrze semináře a osobní konzultace pomáhá ženám nacházet vlastní cestu za posláním a tím jak být sebevědomá ve svém ženství, cykličnosti, plodnosti i mateřství

webová stránka:       www.zenaluna.cz
telefonní číslo:         + 420 739 026 747
email:                  k.jurencakova@centrum.cz
skype:                           Jurencakovi 

Doporučení: Kateřina je nádherná bytost s krásnou hřejivou láskyplnou energií, vždy jsem ráda v její společnosti. A její semináře z hloubky svého srdce doporučuji, jsou jedny z nejlepších na kterých jsem kdy byla.

Novinky & události

Centrum regenerace a znovuzrození

telefon: +420 725 817 969

e-mail: eywa@mistoznovuzrozeni.cz

otevírací doba: dle dohody

Poslat kopii zprávy

Nejsem robot: 4+9=