Péče o tělo

  Zde můžete své tělo hýčkat různými typy terapií od hlavy až k patě, terapie se dají i různě kombinovat. 

  Pokud nechcete projíždět vše a nebo nenajdete co hledáte, stačí zavolat + 420 725 817 969 a říci co od terapie očekáváte a co všechno by měla obsahovat a já Vám pomohu najít to pravé pro Vás, případně vytvořím terapii přímo pro Vám na míru dle vašich požadavků.


  Klasická masáž

  Tato masáž začíná konzultacím, kde se stanoví postup na míru dle potřeb klienta.Na konci masáže odcházíte plní energie, lásky a harmonie, uvolnění, jako znovuzrození, které vám vydrží až 14 dní po masáži (dle zpětné vazby klientů).


  Cena masáže:   60 min       890 Kč/1780 Kč (párová masáž pro dva)
  Cena masáže:  120 min     1550 Kč/3100 Kč (párová masáž pro dva)                    
  Miluj svůj život

  Kombinace Vašeho záměru, éterických olejů, mne, a dalších přítomných bytostí docílíme ukotvení Vás i Vašeho záměru, dovolíme mu prostoupit do Vašeho srdce a odsud zářit do širého světa čímž tento záměr přitahujeme do našeho života. Zároveň dochází k případným uvolněním vzniklých zábran či nesouladu, emocí, ztuhlých partií, apod...

  Tlak masáže: lehký až střední tlak, místy může být silnější

  Doporučeno při: pokud máte jasný záměr a přejete si podporu na cestě k jeho uskutečnění, při poznávání svého těla skrze dotek, zkrášlení a rozmazlování, či jako příjemný odpočinek

  Výsledek: můžete zažít příjemné zahřívání určitých částí těla, harmonizaci, barevnou škálu světel, zbavení se závaží, pomáhá přitahovat Váš záměr, uvolňuje blokace, pomáhá zcitlivovat Vaše tělo, přenáší nevědomí do vědomí, uvolňuje emoce, relaxuje

  Cena terapie:  60 min     990 Kč 
  Cena terapie: 120 min   1700 Kč

    
  Antistress

  90% našich bloků si tvoříme v naší hlavě. Díky této unikátní luxusní relaxační masáži střídajících se tahů masáže se uvolňuje předimenzovaná energie z hlavy a rozprostře se do celého těla.

  Doporučeno při: pokud máte problémy usnout či se často budíte během noci, pro lidi co jsou často v hlavně (manažery), deprese, stresy, vysoká zátěž, pro hluboký odpočinek.

  Výsledek: hluboké uvolnění a relaxace, vypnutí hlavy a rozprostření předimenzované energie do celého těla 

  Cena masáže: 45 min     850 Kč 

    
  Znovuzrozeni

  Lávové kameny jsou specifické tím, že dokáží, tak jako oheň z nitra sopky (země) z kterého vznikly, uvolnit i velice vnitřně zakořeněné bloky a dát tím místo pro nové projekty, myšlenky, atd....Zároveň nás kameny spojují, spolu s esencí Araryba, s matkou zemí. A pomoci krystalu s nasim duchem.

  Kameny jsou samozřejmě po každém klientovi řádně čištěny, jak fyzicky, tak energicky, a dobyté energií země, slunce či luny dle potřeby, pro jejich maximální efekt pro Vás. Proto mohu pracovat pouze s dvěma klienty týdně (mám pouze 2 sady na masáž). 

  Doporučeno: pro milovníky tepla, pro hluboké uvolnění ztuhlých svalů, ukotvení, integraci, soustředění se na svůj projekt

  Cena masáže: 120 min     1650Kč (+ éterický olej dle výběru + esence Araryba v oleji)

    
  Čokoládové pohlazení

  Luxusní procedura ze 100% čokolády vysoké kvality.

  Stimuluje v mozku tvorbu dopaminu a uvolňuje endorfiny a serotonin, navozuje pocity štěstí. Tento pocit navíc zintenzivní relaxační, střídající se tahy masáže, která uvolňuje předimenzovanou hlavu a energii rozprostře z hlavy do celého těla.

  Doporučeno: při úzkostech, depresích, nemožnosti se uvolnit či si odpočinout, atd...

  Výsledek: vysoce relaxační, navodí pocit štěstí, harmonizuje, zvláčňuje a tonizuje pokožku, obohacuje ji o prospěšné mikročástice.

  Cena terapie: 120 min      Kč 2500

  Cena terapie: 180 min      Kč 3400

     
  Léčivý dotek Bohyně

  Tento voňavý rituál je velice oblíbený pro jeho rozmanitost a intenzitu. Celotělové intenzivní hýčkání sebou nese sílu léčivých rostlin devatero kvítí v podobě bylinných pečetí, které spolu se speciální masážní technikou rukou je tím pravým balzámem pro duši i tělo. 

  Doporučeno při: pro hloubkovou regeneraci a detoxikaci, pro uvolnění ztuhlých partií těla, po náročném dni, pro milovníky bylin a tepelných terapií

  Výsledek: detoxikuje, relaxuje, regeneruje, uvolňuje bloky, vyživuje 

  Cana ritualu: 120 min  2500 kc

    
  Ajurvédská masáž Kerala

  Relaxační masáž celým předloktím doladěné lehkou lymfodrenáží pečetěmi Kerala, součástí terapie je i regenerační, vyživující maska a masáž hlavy.

  Doporučeno při: vrásky, akné, únava, bolest hlavy, podpoře lymfatického systému, detoxikaci

  Výsledek: úžasná terapie pro rozproudění lymfatického systému v obličejové části těla, speciální složení pečetí Karela umožňuje rozproudit lymfu rychleji a urychlit regeneraci obličeje, vrásek a akné. 

  Ošetření obličeje a krku:                60 min      899 Kč
  Celotělový detox - síla mrtvého moře

  Doporučuji při: Ošetření na hloubkové detoxikaci celého těla. Poskytují tělu stopové prvky, které zlepšují buněčnou aktivitu, reminalizují tkáň, zpevňují a zvlhčují pokožku. Navíc zlepšuje kapilární cirkulaci. 


  Cena ošetření: 120 min     1990 Kč
  Cena ošetření: 240 min     3590 Kč
  Algamater - anticelulitidní ošetření

  Doporučeno při: celulitidě, usazování tuků, zadržování tekutin
  Luxusní ošetření pro odbourání celulitidy v oblasti břicha, stehen, kyčlí a hýždí s maximální účinností aktivních látek pro tu nejnáročnější klientelu.
  Výsledek: odstranění celulitidy, samostimulace k odstranění buněk způsobující celulitidu , zpevnění a zvláčnění pokožky, 
  Aktivní látky: mimořádnou směs esenciálních olejů (aromaterapie), termálního
  bahno z červených mořských chaluh, retinolu, bílého jílu a alginátů, arktické mořské řasy, sůl z mrtvého moře, oligoelementy

  Tělové ošetření:  90 min     1750 Kč
  Lipo Easy - hubnoucí kůra

  Pro ženy i muže, kteří chtějí účinný, přírodní a rychle působící ošetření na odbourání tukových buněk. Pomáhá uchovat si zdravý vzhled s maximálními výsledky za velmi krátkou dobu. 

  Aktivní látky: kofein, guarana, karnitin, theobromin¨

  Pomocí lipolýzy nakumulované tuky přemění v nasycené kyseliny a glycerol, které jsou zpracovány metabolismem. Ošetření urychluje výrazně lipolýzu - zpracování a odbourání tuků.

  Tělové ošetření: 120 min     1950 Kč 
  Rituál Bohyně Afrodity

  Pomocí různých metod (pírka, hedvábí, hebkou kožešinkou, olej, ruce, speciální masážní technika,...) prohlubujeme Vaší smyslnost, sebevědomí, otvíráme srdce, sexualitu, vztah k sobě a svému tělu, nastolujeme rovnováhu mezi přijímáním a dáváním.

  Omlazující rituál prováděný vzácnými alchymickými oleji s myrhou, kadidlem a vzácných pryskyřic. Rozzáří ve Vás vaší vnitřní Bohyni oslavující krásu, ženství a věčné mládí. Zvedá sebevědomí a dodává odvahu, důvěru v sebe, probouzí smysly.Zanechá pleť sametově hebkou a zářící mládím.

  Doporučeno: při pocitu ztráty sebe, své hodnoty, sebevědomí, sexuality, otupělosti smyslů, při syndromu "hodné holčičky".

  Celotělová terapie:  120 min     1880 Kč

  Celotělová terapie:  180 min     2700 Kč

  Novinky & události

  Centrum regenerace a znovuzrození

  telefon: +420 725 817 969

  e-mail: info@mistoznovuzrozeni.cz

  otevírací doba: dle dohody

  Poslat kopii zprávy

  Nejsem robot: 4+5=