Spolupráce

  Spolupráce, podpora a inspirace jsou velice důležitá součást našeho života a také mého Centra, který má za úkol lidi navzájem spojovat. A proto jsem vytvořila tuto sekci stejných, podobných i různých oborů, abych zde dala kontakt na lidi, jejichž služby jsem využila, a byla jsme s nimi nadmíru spokojená. A proto je ráda doporučím. Najdete zde služby a výrobky různého druhu.

  Pokud dáváte přednost živé formě, než webové stránce doporučuji akci SpoluFest (o spolupráci mezi námi). 
  Michal Štursa - Muzikoterapie pro každého

  Věnuji se dětem i dospělým při prožitkových programech s prvky muzikoterapie. Především jde o intuitivní hru na netradiční hudební nástroje, skupinové bubnování, muzikoterapeuticke relaxace, relaxační koncerty, kurzy, hudební vystoupení na vernisážích a autorských večerech… vyrábím také dešťové hole. 


  webová stránka:                       http://cestazvuku.webnode.cz/
  telefon:                                             +420 602 350 020
  email:                                            michal.stursa@email.cz

  Dopourčení: Michala velice doporučuji pro své vnímání nejen hudby, ale i lidí a jejich vibrací. Jeho intuitivní hra na bubny mě uchvátila a vytvořila úžasnou symfonii z které měl požitek celý sál a odnesl do hlubin svého bytí.  
  Lída Kocourková - Svíčky se záměrem

  Vytvářím plamínky, které svítí na cestu ostatním duším. Moje cesta je lemována radostí, vášní a pokorou, kterou s pomocí bytostí nadpozemských vkládám a předávám dál. Vdechuji život svíčkám osobním, harmonizujícím, posilujícím, partnerským, do prostoru i "na tělo" vždy však z čistoty srdce a hluboké moudrostí vyššího vedení. 

  facebooková stránka:          www.facebook.cz/svickyoriens
  webová stránka:                     www.oriens.webnode.cz
  telefonní číslo:                           +420 731 082 544
  email:                                      oriens.cz@gmail.com

  Doporučení: Lídiny svíčky mohu jen doporučit. Sama jsem si tyto krasavce nechala zhotovit. Jak osobní, tak již hotové na prodej a nádherně podpořili můj záměr. Na svíčky se můžete těšit i v Centru při konzultacích, masážích, kosmetice a vědomých tancích.
  Ivana Cimrmanová - výroba keramických potvůrek

  Působím v chráněných dílnách pro zrakově znevýhodněné a vytvářím autorské keramické sošky na přání zákazníků. Jedná se zejména o fantasy tématiku, zvířata nebo postavy. Každou sošku vyrábím z vlastnoručně vyrobených a navržených forem a proto je každý kousek originál. 

  facebooková stránka:       www.facebook.com/sybaris
  telefonní číslo:                         +420 720 668 128
  email:                                 cimrmanova.i@seznam.cz


  Doporučení: sama jsem si nechala udělat sochu aromalampy s drakem a je to nádherná propracovaná práce a proto ráda všem doporučím.
  Márkéta Kočková - spirituální obrazy

  Maluje obrazy ze včelího vosku, práce je čistě spirituální. Pracuje na objednávku i pro kolektivní vědomí. Srdce a vědomí je při práci otevřené a přijímá informace potřebné pro vytvoření kódu, který přenese do obrazu. Barvy jsou vibrace a mají vliv na všechny naše roviny.

  webová stránka:       www.slunceprovsechny.com
  telefonní číslo:              + 420 777 330 373
  email:                       radha.sarah@centrum.cz

  Doporučení: Markétka dělá ty nejkrásnější obrazy, které jsem kdy viděla. Mají duši, a naladí vás na vaše téma, které pro Vás může zhotovit. Obrazy jsou jak doplňkem tak průvodcem ve vašem živote, moc Markétku doporučuji, pracuje krásně srdíčkem.
  Čajovna Setkání - oáza klidu v srdci města

  webová stránka:                     www.cajovnasetkani.cz

  email:                                            oron@volny.cz
  mobilní telefon:                          +420 603 436 262
  adresa:                                     Vojtěšská 2, Praha 1
  otvírací doba:                                   po-ne 16-22

  Doporučení: Má nejoblíbenější čajovna v Praze, co jsem zatím poznala. A hlavně kvůli vynikajícímu personálu, který vám rád ve všem poradí a jsou skutečný odborníci, ale i díky vynikající kvalitě čajů, některé si i sami vyrábějí. Mají i VIP salonek a promítací místnost, která se dá využít případně spojit s krásným rituálem čaje a Vaší akcí. Dále je možnost si zde koupit širokou škálu semen do Vaší zahrádky. 
  Café element

  webová stránka:        www.cafeelement.cz 

  email:                     coffeetime.cz@seznam.cz
  adresa:                        Vítkova 32, Praha 8

  Doporučení: Velice ráda zde chodím na šálek lahodné kávy z několika důvodů: vynikající kvalita kávy, příjemné posezení a moc příjemná obsluha, což dělá nádhernou tečku na dortu.
  Kateřina Jurenčáková

  maminka, manželka, lektorka předporodní přípravy, ženských témat a přirozené antikoncepce. Skrze semináře a osobní konzultace pomáhá ženám nacházet vlastní cestu za posláním a tím jak být sebevědomá ve svém ženství, cykličnosti, plodnosti i mateřství

  webová stránka:       www.zenaluna.cz
  telefonní číslo:         + 420 739 026 747
  email:                  k.jurencakova@centrum.cz
  skype:                           Jurencakovi 

  Doporučení: Kateřina je nádherná bytost s krásnou hřejivou láskyplnou energií, vždy jsem ráda v její společnosti. A její semináře z hloubky svého srdce doporučuji, jsou jedny z nejlepších na kterých jsem kdy byla.

  Novinky & události

  Centrum regenerace a znovuzrození

  telefon: +420 725 817 969

  e-mail: info@mistoznovuzrozeni.cz

  otevírací doba: dle dohody

  Poslat kopii zprávy

  Nejsem robot: 8+6=